Kvalifikace pro Wuxi Classic 2014

30. května 2014 v 20:25 |  Aktuality


Vstup do nové sezóny byl odstartován tento týden v Gloucesteru, kde ve středu skončily kvalifikace pro Wuxi Classic, jehož hlavní kola budou probíhat 23. až 29. června 2014 ve Sports Stadium ve Wuxi v Číně.

Světová jednička a mistr světa Mark Selby zvítězil 5-0 nad Johnem Astleym, který je na profesionální dráze druhým rokem. Mezi dalšími postupujícími jsou např. Neil Robertson, Jack Lisowski, Michael Holt, Shaun Murphy, Marco Fu, John Higgins, Stuart Bingham, Mark J. Williams, Barry Hawkins, Martin Gould a Mark King.

Překvapením kvalifikačního kola byla prohra Dinga Junhui 5-0 s amatérem Oliverem Brownem. Ding je rodákem z Wuxi a v hlavních kolech si tak doma nezahraje.

Všechny výsledky kvalifikačního kola pro Wuxi najdete na tomto linku World Snookeru http://livescores.worldsnookerdata.com/RoundList/Tournament/13742

V Gloucesteru nyní probíhají kvalifikace pro Australian Goldfields Open. Výsledky a live scoring na této stránce http://livescores.worldsnookerdata.com/RoundList/Tournament/13744
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama