Legends Cup 2014

24. května 2014 v 8:49 |  Aktuality


Ve městě Reading ve Velké Británii se uskuteční v divadle Hexagon 25. a 26. května Legends Cup 2014 s osmi nejoblíbenějšími hvězdami světového snookeru. Za tým Anglie se představí Jimmy "Wirldwind" White (kapitán), Steve Davis, Ronnie O'Sullivan a Reanne Evans, která je 10násobnou mistryní světa ve snookeru. Za tým Rest of the World ("Zbytek světa") nastoupí v boji o pohár Stephen Hendry (kapitán), Tony Drago z Malty, Mark J. Williams z Walesu a Ken Doherty z Irska. Ken Doherty nahradil v sestavě na poslední chvíli Dechawata Poomjaenga z Thajska, který měl problémy s vycestováním, a doplnil tak hvězdnou sestavu, která se pro tento rok sešla.

Zahajovací ceremoniál začíná již dnes v hotelu Crowne Plaza. Fanouškové budou mít příležitost se zde setkat s hráči a dát si večeři a zatancovat si.

Reanne Evans (28) z Dudley k tomu řekla: "Je to pohodová soutěž, ale stále je to soutěž. Jsme hráči snookeru a všichni rádi vyhráváme. Jsou to rozdílné podmínky a jiná atmosféra, ale pro mě opravdu dobrá zkušenost. Je zde spousta velkých osobností. Hrát s Hendrym a Williamsem je snem každého snookerového hráče. Opravdu se na to těším."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama