Snooker blog slaví pět let společně s 200.000 návštěvníky Markových stránek!

15. května 2014 v 0:01 |  Aktuality


Vážení čtenáři a fanouškové snookeru, Snooker blog dnes slaví pět let od svého vzniku. Již dva roky běžely webové stránky Marka Selbyho a já si říkala, že by bylo fajn o Markovi a o profesionálním snookeru infomovat u nás a na Slovensku prostřednictvím blogu. Chyběl zde totiž pravidelný zdroj informací o tomto skvělém sportu. Stránky Marka Selbyho www.mark-selby.cz , které spravuji, se už několik let drží mezi nejlepšími a jsem moc ráda, že také Snooker blog se stal oblíbeným a uznávaným blogem s vysokou návštěvností, který má své čtenáře nejen u nás, ale také v Evropě a po celém světě.

Píšu pro vás o hlavních snookerových událostech ve volných chvílích a potěší mě, když se zde díky komentářům a anketám budeme kontaktovat a vyměňovat si různé pohledy na dění kolem snookeru. Bylo krásným dárkem k výročí Snooker blogu přivítat 200.000 návštěvníků na stránce Marka. Je to velký impuls pro moje pokračování. Děkuji vám všem.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hana Hana | 15. května 2014 v 9:04 | Reagovat

Je skvělé, že právě v den výročí Snooker blogu zároveň Markovy stránky navštívilo již 200 000 čtenářů. Stránky seznamují fanoušky s nejnovějšími aktualitami a výsledky Markových zápasů v jednotlivých turnajích a mimo to i výsledky celkové. Jsou věnované především Markovým příznivcům. Blog naproti tomu poskytuje zasvěcené a nezkreslené informace o dění ve snookeru nejen při turnajích, ale i všech mimořádných akcích, jako jediný a originální u nás. Zde si najde to svoje snad každý fanoušek, protože je věnovaný snookeru jako celku a jsou zde přiblíženi i ostatní hráči, jejich výsledky, zájmy, krásné fotky z turnajů a různé zajímavosti z jejich života. Právem jsou stránky i blog hodnoceny mezi nejlepšími a mají velký ohlas i v zahraničí. Což je pro naši malou zemičku, kde snooker nemá moc šancí většího růstu, veliká pocta.

Přeji stránkám i Snooker blogu vše nejlepší a aby ještě dlouho svým čtenářům přinášely informace a dělaly radost.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama