Allen držitel trofeje letošního Paul Hunter Classic

26. srpna 2014 v 10:55 |  Aktuality

Vítěz Mark Allen s trofejí. Foto: Monique Limbos

Mark Allen ze Severního Irska se stal v neděli večer držitelem trofeje letošního ročníku Paul Hunter Classic, zařazeného jako Evropské Tour 2 (ET), který se hrál koncem minulého týdne v Německu. Oblíbený turnaj byl skvěle obsazen a bylo to druhé Allenovo dosažené finále v ET od začátku nové sezóny. Allen, který byl poražen v ET 1 v Rize Markem Selbym, si nyní vše vynahradil. Ve finále se proti němu postavil Judd Trump (25) z Anglie, nad kterým nakonec Allen zvítězil 4-3. Odváží si tak trofej společně se šekem na 25.000 Eur.

Allen řekl po zápase World Snookeru: "Jsem rád, že jsem tento vyhrál. Byl jsem již 3-0 nad Selbym v Rize a prohrál 4-3. Ukazuje to, že jdu správným směrem, když jsem se dostal do posledních dvou finále.

"Ve skutečnosti jsem hrál tento víkend slabě, tak jsem rád, že finále bylo trochu rozkouskované, kdyby bylo otevřené, Judd by intenzivně skóroval.

"Cítím stále, že potřebuji být více konzistentní. Nevím, proč se mi více daří v evropských tour než v hlavních bodovaných turnajích, protože se nepřipravuji jinak.

"Diváci jsou zde úžasní, všechno kolem turnaje se odráží od jména Paula Huntera, a hráči jsou hrdí na to, že jsou toho součástí."

Světová jednička Mark Selby došel do čtvrtfinále, kde pak prohrál velkou bitvu s Ricky Waldenem 4-3. Markovy výsledky a odkazy na videa z jeho zápasů najdete na jeho stránce www.mark-selby.cz v Tournament Results a Photos and Videos - PHC 2014.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama