Paul Hunter Classic 2014

17. srpna 2014 v 9:03 |  Aktuality


Rok rychle uběhl a už je tu opět Paul Hunter Classic v této sezóně vedený jako European Tour 2. Psala jsem vám zde na blogu, že se ozvu až po jeho skončení, ale mám čas sdělit ještě pár slov předem. Tento turnaj je velmi oblíbený a také hodně navštěvovaný našimi fanoušky kulečníku, protože do Fürthu máme blízko. Německo má krásná místa a Bavorsko se nám moc líbí a máme jej velmi rádi. I náš výlet do Fürthu je pokaždé ještě provázen milým přijetím od pořadatele a setkáme se zde s řadou přátel. Je to pokaždé mezník pro můj další směr, protože jak víte, kromě Snooker blogu také vedu anglicko-české webové stránky Markovi Selbymu, což je velmi speciální věc. Mark letos přijede do Fürthu jako novopečený mistr světa a vítěz první European Tour, která skončila minulou neděli v Rize.

European Tour 2, Paul Hunter Classic, je dobře organizovaný a němečtí pořadatelé se vždy snaží posunout laťku ještě výš. O tom svědčí i fakt, že se letos na turnaj přihlásil rekordní počet 221 účastníků včetně 111 profesionálů. To znamená, že soutěž musí začít již ve středu večer a nejnapínavější část se rozběhne od pátku do neděle.

Fanouškové a diváci se mají opět na co těšit, protože v pátek je na startovní listině např. Ronnie O'Sullivan, Judd Trump, Barry Hawkins, Mark Allen, Ken Doherty, Martin Gould, Michael Holt, Jimmy White a Joe Swail. V sobotu pak vstoupí do soutěže další hvězdy jako Mark Selby, Neil Robertson, Mark Williams, John Higgins, Shaun Murphy, Ricky Walden, Ryan Day, Dominic Dale, Mark King a také Jack Lisowski.

Eurosport si vyčlenil část svého vysílacího času na tento turnaj, který bude možno sledovat také na playeru. Rozpis najdete zde na stránce World Snookeru, pořadatele Dragonstars a linky na rozpis jsou na stránce Marka Selbyho a Snooker blogu na Facebooku.

Je tu také také nová, malá anketa.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama