Kvalifikace do Chengdu

21. září 2014 v 8:41 |  Aktuality


V Barnsley se příští týden od 22. do 25. září 2014 konají kvalifikace pro International Championship v Chengdu. Tento turnaj, který se bude hrát na přelomu října a listopadu, je známý především svým dlouhým formátem: do čtvrtfinále se hraje na best of 11 frames, semifinále na best of 17 a finále na best of 19 frames. Ke všemu jsou v tomto čínském turnaji nejvyšší prize money pro vítěze - 125.000 liber.

Kdo však postoupi až do hlavních kol v Číně rozhodne právě kvalifikační kolo, které bude přenášet live stream na World Snooker TV.

Mark Selby nastupuje ve středu 24. září proti Oliveru Linesovi od 20:30 h našeho času. Další info na www.mark-selby.cz.

Na turnaji v Šanghaji se stalo, že Mark Selby v druhém kole nehrál před tv kamerou. Místo něj měl nastoupit čínský kvalifikant a pak po dohodě s World Snookerem byl přenášen zápas Stephena Maguireho s Alanem McManusem. Čína využívá možnosti dát před kamerou vyniknout řadě domácích hráčů jako pořádající země. Není to neobvyklé a dá se pochopit. Na druhé straně ale, pakliže se do dalších hlavních kol turnajů main tour dostávají hráči na špičce žebříčku, mělo by se přihlížet k jejich postavení. Snooker jako každý sport dělají osobnosti, jejichž jména přitahují širokou diváckou věřejnost a Mark Selby je v současné době nejen úřadující mistr světa, ale také světová jednička.

Nová anketa je tu pro vás v pravém panelu.

Kvalifikace na bodovaný Indian Open v Barnsley se odkládají na únor 2015, protože turnaj v Indii byl posunut do března příštího roku.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama