Mark Selby v semifinále Shanghai Masters

12. září 2014 v 14:42 |  Aktuality

Foto World Snooker/Tai Chengzhe

Úřadující mistr světa a světová jednička Mark Selby má opět na Shanghai Masters vynikající formu a je v semifinále tohoto turnaje. Již v úvodních kolech muselo turnaj opustit nečekaně plno hvězd. Prvním kolem neprošel Ronnie O'Sullivan, kterého vyřadil Alan McManus 5-3, John Higgins prohrál s Ryanem Dayem 5-4, světovou dvojku Neila Robertsona vyřadil 5-4 Michael White a Dominic Dale si poradil s Juddem Trumpem 5-2. Mezi dalšími, kteří opustili Shanghai jsou už také Barry Hawkins, Shaun Murphy, Mark Williams a Martin Gould.

Mark Selby, který přiletěl do Shanghaje v neděli v noci, měl v prvním kole proti sobě Kena Dohertyho (výhra 5-2), v druhém Michaela Holta (výhra 5-3), a dnešním čtvrtfinále pak Fergala O'Briena, kterého Mark porazil 5-0. Zítra se Mark střetne s Markem Allenem, který v druhém dopoledním čtvrtfinále (v CEST) vyřadil Michaela Whitea 5-4.

Další semifinalisty se dozvíme k večeru, neboť dnes odpoledne se hrají zbývající dva čtvrtfinálové zápasy mezi Dingem Junhui a Graeme Dottem a mezi Stuartem Binghamem a Alanem McManusem.
---------------
Zítřejší semifinálové zápasy
08:00 h
Mark Selby vs Mark Allen
13:30 h
Ding Junhui vs Stuart Bingham

(aktualizováno)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama