Výsledky kvalifikačního kola pro Chengdu

26. září 2014 v 18:28 |  Aktuality


Včera skončily kvalifikace do Chengdu na International Championship, o kterých jsem psala v minulém blogu, a které probíhaly v Barnsley. Fanoušci v Číně se mohou těšit, že Chengu navštíví opět vynikající hráči a mezi nimi je Neil Robertson, Shaun Murphy, Stuart Bingham, Mark Williams, John Higgins, Martin Gould, Dominic Dale, Mark Allen, Ryan Day, Ricky Walden, Judd Trump a také Ronnie O'Sullivan.

K velkému překvapení se do turnaje přes kvalifikační kolo neprobojoval Ding Junhui, obhájce titulu, který prohrál s Wanem Zepengem 6-5, a mistr světa a světová jednička Mark Selby, který vedl vedl nad 19letým Oliverem Linesem 4-0 a přesto Lines pak dokázal vyhrát 6 frames za sebou a vyřadit Marka 6-4.

Před námi je koncem příštího týdne další z turnajů evropských tour, který se koná v Bulharsku. Bulgarian Open bude již v Sofii potřetí. Bohužel se ho ještě nezúčastní na radu lékaře Ali Carter, který je po intenzivní chemoterapii, ale vypadá, že ho brzy u zeleného stolu znovu uvidíme.

Odkazy na přenosy Eurosportu z Bulgarian Open a na výsledky z turnaje najdete na jak na Snooker blogu na Facebooku, tak na Markových stránkách.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama