Fantastické vítězství Ali Cartera v Hongkongu

18. října 2014 v 13:30 |  Aktuality

Foto: my147.com

Ali Carter předvedl fantastický návrat v soutěži u zeleného stolu. 35letý Angličan, který je něco přes měsíc po ukončení léčby chemoterapií, přijal pozvánku na turnaj General Cup do Hongkongu a představil se v impozantní formě. Ali postoupil z druhé skupiny společně se Shaunem Murphym a zahrál si v semifinále proti Marku Davisovi, kterého porazil 6-2. Další z Angličanů - Shaun Murphy (32) měl proti sobě Joe Perryho, a po výhře nad ním 6-5 se sešel s Ali Carterem ve finále.

To se hrálo na best of 13 frames a bylo velmi vyrovnané. Carter za stavu 6-6 šel do rozhodujícího framu, který vyhrál.

Je neuvěřitelné, kolik síly a odhodlání má v sobě Ali Carter, který svádí velké bitvy také mimo zelený stůl. Doufejme, že už jeho zdravotní strasti jsou zcela zažehnané a on se bude moci radovat opět ze hry a s ním také spousty jeho fanoušků a diváků po celém světě. Protože zdraví je to nejdůležitější, co máme. Pak jsou to blízcí lidé, kteří nám pomohu vždy vstát a motivují nás. Ali Carter je silná osobnost, což dokázal mnohokrát a zaslouží si štěstí a radost v plné míře. Velké blahopřání, Kapitáne!

(tip: stránka Ali Cartera na Facebooku https://www.facebook.com/pages/Ali-Carter-The-Captain-of-Snooker/163240557024099?fref=ts)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama