UK Championship 2014

20. listopadu 2014 v 20:17 |  Aktuality


A je to tady. Jedna z nejprestižnějších událostí UK Championship začíná již příští týden v Yorku. V Barbican Centre hráči rozehrají první postupové kolo od úterý 25. listopadu do čtvrtka 27. listopadu 2014 a celý turnaj pokračuje až do neděle 7. prosince 2014, kde se dozvíme vítěze turnaje a majitele trofeje a šeku na 150.000 liber.

První kolo můžeme sledovat na LiveWorldSnooker.tv (placené: http://www.worldsnooker.livesport.tv/) a další kola pak na Eurosportu a Eurosport playeru. Turnaj se hraje v dlouhém formátu, tzn. že všechny zápasy včetně semifinále budou odehrané najednou a to na best of 11 frames. Finále pak bude mít dvě části (sessions) na best of 19 frames (8/11).

Informace budou pro vás připravené v průběhu turnaje na Fb stránce Snooker blogu a také na stránce Marka Selbyho, kde uvidíte jeho výsledky, rozhovory a postup turnajem. Mark vyhrál UK Championship v roce 2012 a loni byl ve finále s Neilem Robertsonem. Letošní ročník zahajuje ve středu ve 20:30 h proti Oliveru Brownovi.

"V této sezóně jsem hrál dobře v European Tour, ale měl jsem pár neuspokojivých výsledků v hlavních bodovaných turnajích. Jsem spokojený se svou hrou a vím, že výsledky přijdou. Po UK Championship přijde Masters. Moc rád hraju v Yorku a mám šťastné vzpomínky na vyhraný titul před dvěma lety, tak doufejme, že mi to tam zase půjde.", říká Mark před tímto turnajem.

Kdo bude na stolech na LiveWorldSnooker.tv v prvním kole:

Úterý 25. listopadu
15:30
Robert Milkins vs Michael Leslie
Barry Hawkins vs Ashley Carty
20:30
Stuart Bingham vs Thanawad Thirapongpaiboon
Judd Trump vs Rouzi Maimaiti

Středa 26. listopadu
10:30
John Higgins vs Lee Walker
Xiao Guodong vs Ian Glover
15:30
Ding Junhui vs John Sutton
Jimmy White vs Dave Herold
20:30
Mark Selby vs Oliver Brown
Ricky Walden vs Steve Davis

Čtvrtek 27. listopadu
10:30
Marco Fu vs Ahmed Saif
Mark A Williams vs Steven Hallworth
15:30
Ronnie O'Sullivan vs Daniel Wells
Mark Allen vs Eden Sharav
20:30
Neil Robertson vs Joe O'Connor
Shaun Murphy vs James Wattana
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama