Bitva čtyř o titul UK Championship

6. prosince 2014 v 10:13 |  Aktuality


O víkendu se strhne bitva o titul UK Championship, který dnes pokračuje semifinálovými zápasy. Od dvou hodin našeho času se střetne Ronnie O'Sullivan se Stuartem Binghamem. Může to být velmi napínavá bitva. O'Sullivan vyhrál v letošní sezóně pozvánkový turnaj Champion of Champions a Bingham zase bodovaný turnaj Shanghai Masters. Oba hráči mají dobře načasovanou formu, a ačkoliv by mohlo být větším tahákem finále O'Sullivan vs Trump, pokud Bingham udrží svoji rozvahu pod tlakem, může být pro O'Sullivana těžkým protivníkem.

Druhý semifinálový zápas Judd Trump vs Stephen Maguire začíná od dvacáté hodiny večer. Trump letos vyhrál Australian Open a byl ve finále Champion of Champions se O'Sullivanem. Maguire zatím čeká na svou příležitost vyhrát bodovaný turnaj letošní sezóny, neboť má zatím jediný titul a to ze 6-red World Championship.

Stuart Bingham je jediný z této čtveřice, který ještě nemá titul UK Championship. Ronnie O'Sullivan vyhrál tento titul v letech 1993, 1997, 2001 a 2007, Judd Trump má titul z roku 2011 a Stephen Maguire z roku 2004.

Turnaj přenáší Eurosport a EUS player. Vítěze letošního ročníku z Yorku se dozvíme v neděli večer.

Závěrem bych chtěla říct, že tento skvělý prestižní turnaj je opět ale důkazem toho, že návštěvnost a zájem o snooker leží na hvězdách tohoto sportu. I když se dnes hledí především na finanční stránku hry, populární a známá jména jsou stálou zárukou zájmu diváků. Zápasy mezi hráči světové špičky zaručují kvalitu, a třebaže se objevují nové a nadějné tváře před kamerou, tito špičkový hráči drží oblíbenost snookeru a jsou to právě velká jména, která dělaly, dělají a budou dělat každý sport.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama