Maguire vyhrál Lisboa Open v Portugalsku

17. prosince 2014 v 5:50


Skotský hráč Stephen Maguire vyhrál European Tour 5 Lisboa Open, když porazil ve finále Angličana Matthew Selta 4-2.

Stephen Maguire (33) tak získal na své konto 25.000 EUR. Maguire řekl po zápase pro World Snooker: "Kromě mého úvodního a finálového zápasu, které byly trochu rozkouskované, jsem hrál dobře v obou dnech. Neskrývám, že stále ještě bolí moje prohra s Juddem Trumpem v semifinále UK Championship. Ale je to dobrý pocit zvednout opět trofej a uniknout porážce. Budu mít přes Vánoce volno a doufejme, že vyhraju ještě další v příštím roce. Neočekával jsem, že uvidím zde tolik lidí, ale fanoušci byli skvělí a udělali atmosféru."

Evropské Tour se představilo v Portugalsku poprvé. Tato série se koná v šesti evropských zemích a poslední její událostí letošní sezóny bude Gdynia Open v Polsku v únoru 2015. 24 nejlepších hráčů se zúčastní pak Grand Final v březnu příštího roku, aby soutěžili o hlavní výhru 100.000 liber.

V Lisabonu se podařil první nejvyšší náběh 147 Benu Woollastonovi z Leicesteru. Woollaston (27) obdržel za tento výkon 5.000 liber. Bylo to oficiální 110. maximum ve světové historii snookeru.

Před Vánoci se ode dneška rozbíhá poslední akce - kvalifikace pro German Masters, která potrvá do pátku 19. prosince 2014 ve Wiganu. Více info na Snooker blogu na Facebooku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama