Všechno nejlepší v novém roce

27. prosince 2014 v 13:05 |  Ostatní


Rok se pomalu a jistě chýlí ke konci a tak bych vám ráda napsala pár slov. Budou především o snookeru a mé práci pro vás - fanoušky a příznivce tohoto sportu.

Právě v této chvíli mají hráči malou přestávku na oddech, ale po novém roce je v druhé polovině sezóny čeká opravdu nabitý program s množstvím cestování. Světový žebříček se nyní odráží od peněz, které hráči vydělávají v průběhu dvou let. Na vrchol žebříčku se vrátil Australan Neil Robertson, na druhém místě je Ding Junhui z Číny a třetí místo patří Ronniemu O'Sullivanovi. Anglická hvězda, která dobře zvolila výběr turnajů a správně načasovala formu, neustále stoupá výš. Na čtvrtém místě je úřadující mistr světa Mark Selby, který má zatím v první polovině sezóny za sebou výhru na Evropském tour v Rize. Úplný světový žebříček si můžete prohlédnout zde http://www.worldsnooker.com/staticFiles/3e/c5/0,,13165~181566,00.pdf.

Chtěla bych pokračovat ve své práci na Snooker blogu (jehož stránku najdete také na Facebooku) a informovat vás nadále o aktuálním dění především v profesionálním snookeru. V tomto roce jsem vám představila tři velké osobnosti světového snookeru, se kterými jsem v kontaktu a patří k mým přátelům.

První osobností byl oblíbený snookerový hráč Michael Holt.
Rozhovor s ním najdete zde
http://snookerblog.blog.cz/1406/rozhovory-s-osobnostmi-michael-holt
Rozhovor je také v originále v anglickém jazyce
http://snookerblog.blog.cz/1406/interview-with-personalities-michael-holt

Druhou osobností byl Eirian Williams, kterým patřil k nejlepším profesionálním rozhodčím na světě. Píši v minulém čase, neboť Eirian se rozhodl v listopadu odejít z profesionálního odkruhu a věnovat se svým blízkým a především vnoučatům. Věřím, že naše povídání pro vás nebylo poslední tečkou.
Rozhovor najdete na tomto linku
http://snookerblog.blog.cz/1407/rozhovory-s-osobnostmi-eirian-williams
Jeho anglická verze je zde
http://snookerblog.blog.cz/1407/interview-with-personalities-eirian-williams

Třetí osobností byl nejlepší snookerový hráč z Irska a mimo jiné také sportovní komentátor BBC - Ken Doherty. Ken je mistr světa z roku 1997 a náš rozhovor najdete na tomto linku
http://snookerblog.blog.cz/1407/rozhovory-s-osobnostmi-ken-doherty
Anglický originál najdete zde
http://snookerblog.blog.cz/1407/interview-with-personalities-ken-doherty

Měla jsem v úmyslu vám představil také hráče mimo můj okruh. Připravila jsem rozhovor pro Shauna Murphyho, který mi byl obratem přislíben, ale bohužel jsem se nedočkala odpovědí na připravené otázky.

V průběhu roku vyzpovídám další své přátele a věřím, že to pro vás budou zajímavé rozhovory.

Jak už jsem zmínila, turnajů je po novém roce jako hub po dešti. V Essexu začíná 5. ledna 2015 známý Championship League. A pak už je tu Masters. To už bude další téma na tomto blogu.

Přeji vám všem velmi šťastný a spokojený nový rok 2015 a těším se zde na shledání s vámi.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama