Masters 2. den: Postupují Maguire a Robertson

13. ledna 2015 v 10:11 |  Aktuality

Stephen Maguire

Stephen Maguire a Neil Robertson včera postoupili do čtvrtfinále Masters. V prvním odpoledním zápase měl proti sobě skotský hráč Judda Trumpa z Bristolu. Trump se hned v úvodu ujal vedení a šel na 2-0. Do přestávky Maguire vyrovnal. Oba hráči se pak vrátili ke stolu a Maguire šel do vedení 4-2. Trump opět srovnal na 4-4. Devátý frame byl nervózní a rozkouskovaný, ale nakonec z něj vyšel úspěšně Maguire, který i v dalším sebral breakem 64 frame a tím i vítězství v celém zápasu.

Stephen Maguire si zahraje se Shaunem Murphym v pátek 16. ledna od 20:00 h.

Ve večerním zápase nastoupila světová jednička z Austrálie Neil Robertson proti Robertu Milkinsovi. Milkins se dostal v prvním framu do vedení 1-0 breakem 94. Do přestávky oba hráči sehráli vyrovnanou partii, když i tady byl stav 2-2. Milkins se opět breakem 69 dostal do vedení 3-2 a 4-3, jenže Robertsonovi vyneslo jeho úsilí výhru i v dalších třech frames s breaky 95, 117 a 76. Australan vyhrál 6-4 a postoupil do dalšího kola, kde se střetne ve čtvrtek s vítězem dnešního večerního zápasu mezi Ali Carterem a Barry Hawkinsem.

Na Robertsonův zápas v Alexandra Palace se přijel podívat kapitán Chelsea John Terry, který je velkým fandou snookeru.