Masters 6. den: Allen a Murphy dalšími semifinalisty

17. ledna 2015 v 10:01 |  Aktuality

Mark Allen

A známe poslední dva semifinalisty Masters, kteří odehrají svoje utkání dnes večer od 20:00 h v Ally Pally v Londýně. Včera odpoledne vyhrál Mark Allen nad Joem Perrym 6-4. Byl to velmi nervózní a rozkouskovaný zápas z obou stran. V jedné chvíli dokonce předal Allen své tágo rozhodčmu Brendanu Mooreovi, aby za něj hrál. Samozřejmě šlo o žert, ale Allen si byl vědom hry, která byla hluboko pod průměrem obou hráčů. Ale podle zkušenosti, že každý den není posvícení, je třeba jít dál a těšit se na semifinále, kde se Allen postaví proti Shaunu Murphymu, který zvítězil nad Stephenem Maguirem také 6-4.

Maguire začal zápas breakem 137 a pak ještě vzal další frame, ale Murphy do přestávky vyrovnal. Maguire šel po příchodu ze šaten opět do vedení 3-2 a dotahoval na 4-4, ale Murphy ukázal dobré nervy a nakonec zvítězil 6-4. "The Magician" tak postoupil mezi čtyři nejlepší a stále má možnost zisku Triple Crown, pokud by vybojoval titul.

Murphy řekl po zápase World Snookeru: "Byl to zápas vysoké kvality, jaký jsem očekával, hraje-li někdo Stephenovy třídy. Hrajeme takové zápasy od juniorských let. Nebylo mnoho nevynucených chyb. Mám zkušenost hrát dobře a ztrácet. Je to nyní ve snookeru časté a součástí sportu."

"Každý zápas zde by mohl být poslední a bude to těžké proti Marku Allenovi. Jediný hráč, kde se zdá, že vyhrává zde snadno a zápasy proplouvá, je O'Sullivan. Všichni ostatní hrají na stejné úrovni. Neviděl jsem dnes Marka hrát, protože jsem trénoval, ale nezáleží na tom, co se stalo dnes, protože začneme zítra nanovo."

SEMIFINÁLE MASTERS
SOBOTA 17. ledna 2015
14:00 h Ronnie O'Sullivan vs Neil Robertson
20:00 h Mark Allen vs Shaun Murphy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama