Robertson a Murphy dnes ve finále Masters

18. ledna 2015 v 10:09 |  Aktuality


Neil Robertson a Shaun Murphy na sebe narazí v dnešním finále Masters. Neil Robertson hraje vynikající snooker a turnaj ho zastihl ve skvělé formě, zrovna tak Shauna Murphyho. Jejich vzájemná bilance mluví více v prospěch Robertsona, ale to nic neznamená, protože dnes je nový den.

Světová jednička Robertson předvedl včera další ze svých vynikajících výkonů, a přestože se O'Sullivan snažil najít způsob, jak Robertsonovi vzdorovat, neměl tolik možností a ani nenašel potřebný rytmus do hry. Robertson zvítězil 6-1 a po zápase prohlásil, že zastavit Ronnieho na tomto turnaji je pro něho opravdu mimořádný úspěch.

"Je skvělé být zase ve finále, mém třetí během čtyř let tady, ale bude to těžké," dodal Robertson.

Shaun Murphy patří mezi hráče, kteří dokáží vyhrávat, když ztrácí. Včera semifinálový zápas s Allenem začal právě lépe tak. Hráč ze Severního Irska vedl 2-0, ale nakonec skončil vítězně pro Murphyho 6-2. "The Magician" řekl po zápase World Snookeru: "Jsem na sebe velmi pyšný, protože jsem velmi trvdě pracoval poslední rok nebo dva a nyní vidím výsledky po několika prázdných letech. Seděl jsem ve své křesle za 2-0 a jen jsem myslel na restart, znovu začít a pokračovat dál, protože jsem neudělal mnoho špatně a bylo stále dost času."

"Nevymyslel jsem Triple Crown, to vy hoši (média). Máte nastavenou laťku pro nás a já musel sledovat jak Neil, Mark Selby a pár dalších dokázali to."

"Minulý rok v tomto čase jsem mluvil o odchodu a jít dělat něco jiného, byl jsem hodně dole. Nyní jsem spjatý s tvrdou prací a jsem si jistý svou hrou. Jsou hráči, kteří si užívají snooker pouze, když vyhrávají. Jsem tradicionalista. Cítím se šťastný být profesionálním hráčem snookeru, a když bych nebyl ve finále, sledoval bych to. Půjdu zítra a užiju si každou chvíli, ať vyhraju nebo ne."

FINÁLE
Neděle 18. ledna 2015
14:00 a 20:00 h
NEIL ROBERTSON vs SHAUN MURPHY
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama