Selby byl ve finále Chinese Pool World Championship

3. února 2015 v 6:20 |  Aktuality


zleva: třetí Liu HaiTao, vítěz Darren Appleton a druhý Mark Selby
foto: my147.com

Mark Selby se při návštěvě Číny účastnil od minulého týdne Chinese Pool World Championship 2015 v Yushanu, kde se probojoval až do závěrečného kola s Darrenem Appletonem. Ve včerejším finále Mark nakonec prohrál s Appeltonem 21-19, ale byl to velmi napínavý zápas. Mark předvedl skvělý výkon v soutěži, která měla svůj speciální formát. Finále bylo o to zajímavější, že oba hráči se dobře znají. Mark začínal jako poolový hráč v anglické osmičce a právě s Darrenem Appeltonem se setkal ve finále WEPF World Eight-ball Championshipv roce 2006 v Blackpoolu, které mu vyneslo titul mistra světa. Appeltona tenkrát porazil 11-7. Angličan Appelton (38), přezdívaný "Dynamite" k titulům mistrů světa z 9-ball i 8-ball poolu včera přidal titul z čínské osmičky.

Na Markových stránkách najdete v archivu článek a foto z Cue Sportu (r. 2007): The History Man - Can Selby retain world title?
http://www.mark-selby.cz/index.php?nid=4549&lid=cs&oid=678532

Mark již zítra bude hrát opět snooker na bodovaném turnaji German Masters v Berlíně, jeho první zápas začíná od 15:00 h proti Skotovi Anthony McGillovi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama