Welsh Open 2015

14. února 2015 v 18:12 |  Aktuality


Příští týden se můžeme těšit na další z oblíbených bodovaných turnajů v UK - Welsh Open. Motorpoint Arena v Cardiffu nám představí boj o titul těch nejlepších profesionálů s výhrou pro vítěze 60.000 liber. Tento turnaj poběží od 16. do 22. února a přenáší jej televizní stanice Eurosport.

Současná světová jednička a úřadující mistr světa Mark Selby vyhrál Welsh Open v roce 2008, když ve finále porazil Ronnieho O'Sullivana 9-8. Mark byl ještě ve finále v roce 2012 s Dingem Junhui, který zvítězil 9-6.

Hráči už znají své soupeře v úvodním kole v Cardiffu. Není bez zajímavosti, že v jednom dni odehrají kola dvě, tzn. že Mark nastoupí v úterý od 13:00 proti Alexi Daviesovi a při případném postupu ho čeká večerní zápas od 20:00 proti vítězi zápasu Campbell/ Carrington.

Podle tipů na Unibetu je největším favoritem Ronnie O'Sullivan, který získal titul třikrát a je obhajujícím šampionem. O'Sullivan začíná v pondělí od 13:00 proti Australanu Vinniemu Calabreseovi. Dalším v pořadí Unibetu je Neil Robertson, který nastupuje proti mladé naději Jamesi Cahillovi v pondělí v 15:30.

Do last 16 se zápasy hrají na best of 7 frames, čtvrtfinále na best of 9, semifinále best of 11 a finále best of 17 frames.

Další informace o průběhu turnaje najdete na Fb stránce Snooker blogu.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama