Joe Perry vítězem Players Championship

29. března 2015 v 15:08 |  Aktuality

foto: Snooker Blog cz

Angličan Joe Perry (40) vyhrál včera první bodovaný titul ve své kariéře Players Championship Grand Final v Thajsku, když ve finále porazil Marka Williamse 4-3. Pro Perryho to byl velký den, protože hraje snooker od dvanácti let a po 24leté profesionální kariéře si splnil sen a vyhrál velký turnaj. Perry získal šek na 100.000 liber, druhý Williams z Walesu 38.000 liber. Bylo nezvyklé, že vítěz nedostal k ceně žádný pohár za svůj úspěch.

Joe Perry řekl po zápase World Snookeru: "Byla to pro mě celoživotní touha. Hraji snooker od dvanácti let a všechno, co jsem kdy chtěl dokázat, bylo vyhrát významný turnaj. Když jsem prohrál 10-9 finále ve Wuxi, myslel jsem, že to mohla být moje šance. Tak jsem nadšený, že jsem to konečně dokázal.

"Měl jsem vyrovnaný celý týden. Byl jsem velmi klidný u stolu, nebyl jsem nervózní a věřil jsem si. Neočekával jsem nic jiného, než se dobře připravit a hrát co nejlépe. Zlomový byl dnes čtvrtý frame, protože jsem se až do té doby necítil dobře. Byl to dlouhý frame a já ho dokázal vzít. A to mi pomohlo se uklidnit. Poté už jsem byl schopen hrát svou hru.

"Jsme opravdu s Markem dobří přátelé a hrát s jedním z mých oblíbených hráčů ve finále a vyhrát - to je třešnička na dortu.
Fanoušci byli super, celý týden byla skvělá návštěvnost a sponzor D88 byl fantastický. Všichni hráči opravdu ocenili jejich podporu."

Více fotografií z finále najdete na FB stránce Snooker blogu https://www.facebook.com/pages/SNOOKER-BLOG/164964216892430

Před hráči je nyní další bodovaný turnaj China Open, který začíná v Pekingu již zítra a potrvá do neděle 5. dubna. Těším se na Vás při dalších informacích z tohoto turnaje.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama