Neil Robertson vítězně ve Gdyni

2. března 2015 v 15:17 |  Aktuality


Neil Robertson se stal vítězem poslední European Tour v této sezóně - Gdynia Open, když ve finále porazil Marka Williamse 4-0. Robertson musel čekat na další titul od Wuxi Classic a bylo vidět, jak ho jeho vítězství těší. Australan se představil v Polsku ve skvělé formě a zaručil si tak účast v Players Tour Championship Grand Final v druhé polovině března v Thajsku.

Roberston se nyní může v klidu připravovat na Grand Final, protože nebude hrát v následujících dvou nejbližších akcích - pozvánkovém turnaji Shoot-Out v Blackpoolu a bodovaném Indian Open v Dillí.

"Hrál jsem čtyři turnaje v Polsku a tři z nich vyhrál, což dokazuje, jak moc si užívám hraní zde. Dostal jsem skvělou podporu od fanoušků a cítím se zde jako při hlavních událostech, protože náštěvnost je velká."

Jako vítěz si odváží 25.000 Eur, trofej a velkou sebedůvěru do turnajů, které ho ještě čekají. Robertsonův break 118 v prvním frame třetího kola proti Tony Dragovi znamenal 20.000 century v profi snookeru. Jeho průběh můžete vidět v odkazu na Fb stránce Snooker blogu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama