World Championship - mezi nejlepšími osmi

28. dubna 2015 v 13:28 |  Aktuality

Shaun Murphy a Anthony McGill

World Championship pokračuje od dnešního dne čtvrtfinálovými zápasy. Kdo se probojoval mezi nejlepších osm a jak vypadají čtvrtfinálové dvojice:

Anthony McGill vs Shaun Murphy
Mladý Skot McGill vyhrál v prvním kole nad svým krajanem Stephenem Maguirem 10-9. V druhém kole se mu podařilo porazit obhájce titulu a světovou jedničku Marka Selbyho 13-9. McGill je zatím příjemným překvapením mistrovství světa. Mark po zápase vystřihl mladému hráči ze Skotska poklonu a prohlásil, že si zasloužil vyhrát a držel ho pod tlakem celý zápas. McGill je černým koněm v turnaji a mohl by být velkým překvapením.
Shaun Murphy si drží tuto sezónu dobrou formu. V prvním kole vyhrál s přehledem nad Norem Robinem Hullem 10-3 a v druhém si poradil s Joem Perrym 13-5.

Barry Hawkins vs Neil Robertson

Hawkins v první kole porazil 10-9 Matthew Selta po strhující bitvě. Druhé kolo mu přivedlo do cesty Marka Allena ze Severního Irska a mohli jsme vidět opět povedený zápas, kdy nakonec tím šťastnějším byl Barry Hawkins. Postoupil do čtvrtfinále s výhrou 13-11. Neil Robertson zatím ukazuje, že je skvěle připraven. V prvním kole vyřadil Jamie Jonese 10-2 a v druhém zvítězil nad Allisterem Carterem 13-5. Pro Cartera je to zklamání, ale on musel v této sezóně bojovat hlavně mimo snookerový stůl s rakovinou plic a vypadá to, že je dnes již vše úspěšně za ním a to je jeho největším vítězstvím nejen této sezóny. Ali sice spadl v žebříčku, ale to se dá v příští sezóně při jeho houževnatosti dohnat.

Ding Junhui vs Judd Trump
Ding byl v minulých letech pronásledován neúspěchy na šampionátu, ale letos snad konečně může tuto smůlu prolomit. V prvním kole porazil 10-7 Marka Davise a v druhém Johna Higginse 13-9. Judd Trump přešel v prvním kole přes Stuarta Carringtona 10-6 a v druhém prověřil svoje možnosti, když porazil Marca Fu z Hongkongu 13-8. Trumpa mnozí považují za dalšího adepta na titul.

Stuart Bingham vs Ronnie O'Sullivan
Bingham měl v prvním kole proti sobě Robbie Williamse 10-7 a v druhém si poradil se skotským mistrem světa z roku 2005 Graemem Dottem. Pětinásobný vítěz a loňský finalista mistrovství světa Ronnie O'Sullivan předvádí opět svůj nejlepší snooker. V prvním kole vyhrál nad Craigem Steadmanem 10-3 a v druhém nedal moc šancí Matthewu Stevensovi z Walesu, kterého porazil 13-5.

Rozpisy a více informací najdete opět na Fb stránce tohoto blogu.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 milada milada | E-mail | 30. dubna 2015 v 8:09

Prosím Vás, jak se dostanu na FB snokru?

2 admin admin | 30. dubna 2015 v 20:36

Dobrý večer, vpravo v zeleném okénku  jsou "Aktuální odkazy", klikněte na Snooker blog na Facebooku anebo přímo tento link https://www.facebook.com/pages/SNOOKER-BLOG/164964216892430.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama