Pink Ribbon s velkým úspěchem popáté

20. července 2015 v 14:49 |  Aktuality
V Gloucesteru se pravidelně od roku 2010 pořádá pro-am turnaj ve snookeru pod názvem Pink Ribbon. Výtěžek z tohoto turnaje jde na prevenci a většímu povědomí o rakovině prsu, na kterou zemřela sestra zakladatele turnaje Paula Mounta ve věku 39 let. Turnaje se účastní mimo amatérů také profesionálové, zkrátka spousta známých osobností.

Také letos od 15. do 19. června se objevila v Capital Venue řada skvělých profesinálů a mezi nimi i pětinásobný mistr světa Ronnie O'Sullivan. Podle článku v Gloucester Citizen (Ronnie O'Sullivan headlines Gloucester charity snooker tournament z 18.7.2015) O'Sullivan řekl, že se letos pravděpodpobně nevrátí do velkých turnajů, ale rozhodl se přijet do Gloucesteru podpořit turnaj Pink Ribbon, který každoročně odvádí na charitu 10.000 liber.

Do finále tohoto turnaje se letos probojovali Ronnie O'Sullivan s Darrynem Walkerem. Trofej vyhrál O'Sullivan 4-2. Potěšující je, že zakladatel turnajem Paul Mount se může letos pyšnit tím, že na tuto akci letos půjde víc než 11.000 liber.

Obrázky z turnaje od Moniky Limbos si můžete prohlédnout na Fb stránce Snooker blogu.

Krátkou historii turnaje najdete pak na Wikipedii.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama