Riga Open 2015 a další události v srpnu

11. července 2015 v 7:56 |  Aktuality


Koncem července se dá říct, že snookerové události letošní sezóny teprve budou pomalu nabírat na obrátkách po delší přestávce v červenci.

Od 29. července do 2. srpna 2015 je tu první událost malých bodovaných turnajů European Tour - Riga Open v Lotyšsku. Tento turnaj byl prvně představen loni a vítězem se stal Mark Selby, když porazil ve finále Marka Allena 4-3. Letos se tak otevírá druhý ročník a turnaj bude přenášet Eurosport.

Od 5. do 9. srpna proběhnou kvalifikace na Shanghai Masters v Barnsley. Hlavní kola v Číně začínají v polovině září.

Poslední událostí v srpnu bude druhý turnaj European Tour, již tradiční ve Fürthu, a to Paul Hunter Classic. Tento turnaj je na programu od 26. do 30. srpna. Titul letos obhajuje Mark Allen, který zvítězil v loňském finále nad Juddem Trumpem 4-2. Dvakrát po sobě zde vyhráli Shaun Murphy v letech 2008 a 2009, kdy by turnaj ještě nebodovaný do roku 2010, a Mark Selby v letech 2011 a 2012, kdy už turnaj byl součástí malých bodovaných turnajů Players Tour Championship (nyní European Tour). Uvidíme, zda se totéž podaří letos Marku Allenovi. Turnaj bude také přenášet Eurosport.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama