Snookerové turnaje v září

3. září 2015 v 20:58Podíváme se na snookerové události, které jsou zapsány v kalendáři na září. Tento měsíc už začal a tak na jeho začátku od 7. do 12. září je tu pozvánkový turnaj Six-red World Championship v Bangkoku. Formát, kde se hraje se šesti červenými a šesti barevnými koulemi, je oblíbený převážně v Asii.


V prvním ročníku v roce 2010 se stal mistrem světa Mark Selby, který ve finále porazil Ricky Waldena 8-6. Po něm v roce 2012 a 2013 vyhrál titul Mark Davis. Letos vítězství v turnaji obhajuje Stephen Maguire, který loni porazil Ricky Waldena 8-7.

Od 14. do 20. září už je tu bodovaný turnaj Shanghai Masters. Na tento turnaj proběhli kvalifikace a přímo do turnaje byla nasazena tato šestnáctka: Stuart Bingham, Marco Fu, John Higgins, Barry Hawkins, Judd Trump, Ricky Walden, Mark Williams, Neil Robertson, Ding Junhui, Graeme Dott, Stephen Maguire, Joe Perry, Shaun Murphy, Michael White, Mark Allen a Mark Selby. Obhájcem titulu je úřadující mistr světa Stuart Bingham, který porazil v loňském finále Marka Allena 10-3.

Shanghai Masters odstartoval Markovy webové stránky v roce 2007, tenkrát došel Mark do semifinále. V roce 2011 se Markovi podařilo získat na Shanghai Masters svůj druhý bodovaný titul.

Turnaj z Číny bude přenášet Eurosport.

Jak jistě víte, jdu s Markem již devátou sezónu a tak bych Vám ráda připomněla některé jeho úspěšné turnaje v průběhu uplynulých let, které jsou na jeho stránce zaznamenané.
'Our memories' začínají právě teď: www.mark-selby.cz
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama