Snookerové události v říjnu

26. září 2015 v 10:58 |  Aktuality

Obrázek: World Snooker

Protože končí září, připomeňme si události, které jsou v kalendáři na říjen. Od 30. září do 3. října proběhnou kvalifikace na nejlépe finančně ohodnocený bodovaný turnaj v Číně - International Championship. První kvalifikační kolo bude v Barnsley (UK).

Od 7. do 11. října se v Německu koná další ze série malých bodovaných turnajů European Tour - Ruhr Open. Turnaje se zúčastní např. úřadující mistr světa Stuart Bingham, světová jednička Mark Selby, vítěz posledního European Tour ve Fürthu Ali Carter a další hvězdy tohoto sportu.

Od 19. do 23. října je plánovaná obdobná akce v Asii - Asian Tour 1. Místo určení se ještě dozvíme, ale dnes je už v povědomí, že malé turnaje European a Asian Tour budou nahrazeny jinými turnaji a měly by tuto sezónu končit. Proslýchá se, že by měl být zachován turnaj v Rize a také proslulý Paul Hunter Classic v Německu (o tom vím jistě). Čekám na nový kalendář pro příští sezónu, kde by měli být zahrnuty čtyři nové turnaje ve Spojeném království a napíšu pak o tom samostatný blog. Bude to jistě vítané oživení pro návštěvnost v UK a pro sledování live zápasů zejména u nás v Evropě.

Od 25. října do 1. listopadu se odehrají hlavní kola International Championship v Číně. Tentokrát změní místo konání a Chengdu nahradí Daging. Do prvního kola postoupí 64 hráčů z kvalifikací a v předkole "wild card" se očekávájí čtyři zápasy.

Ruhr Open a International Championship bude přenášet Eurosport a Eurosport player. Informace a zajímavosti o průběhu turnajů najdete opět na Snooker blogu na Facebooku. Navštěvují jej fanoušci snookeru z celého světa stejně tak jako stránky Marka a velmi mě těší, že fanoušci v Číně ocenili mou dlouholetou práci pro Marka a mají radost, že pokračujeme na jeho stránkách www.mark-selby.cz. Všem, kteří jsou rádi a dali vědět, děkuji.
-----------------

Zítra vyjde na tomto blogu další můj rozhovor s osobností a tou bude letošní finalista Australian Goldfields Open a rodák z Londýna MARTIN GOULD! Můj velký dík také patří Mon Limbos, se kterou se již dlouho známe a s jejímž laskavým svolením zveřejňuji její vynikající fotografie nejen na tomto blogu, ale také na Markových stránkách.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama