Mark Selby v semifinále International Championship v Daqingu

29. října 2015 v 21:15 |  Aktuality

Mark Selby v Daqingu

Světová jednička Mark Selby ukázal svou skvělou formu, když se probojoval do semifinále International Championship v Daqingu. V dnešním čtvrtfinále porazil Neila Robertsona 6-4. Dalším postupujícím čtvrtfinalistou se stal John Higgins, který zvítězil 6-3 nad Joem Perrym. Mark se střetne právě s Johnem Higginsem v sobotním semifinále, které začíná od 7:30 h a druhá session od 12:30 h CET.

Zítra se proti sobě postaví v prvním semifinále David Gilbert a Thepchaiya Un-Nooh také od 7:30 h a 12:30 h CET. Zápasy se hrají na best of 17 frames a přenáší je Eurosport a Eurosport player.

Mark Selby řekl po zápase World Snookeru: "Věděl jsem, že to bude těžký zápas. Bude to stejně těžké proti Johnovi v semifinále, je jedním z absolutních velikánů. V minulosti jsme měli hodně dobrých zápasů a jsem si jistý, že tento nebude jiný. Půjde jen o to, kdo v ten den bude hrát lépe."

Průběžné výsledky zápasu můžete opět sledovat live na Markových stránkách www.mark-selby.cz. Můžete také sledovat Snooker blog na Facebooku na https://www.facebook.com/SNOOKER-BLOG-164964216892430/.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama