Snooker v lednu 2016

2. ledna 2016 v 17:26 |  Aktuality

Vážení čtenáři a fanouškové snookeru, jsem tady na začátku nového roku s přehledem událostí snookerových akcí v lednu. Již 4. ledna začíná Championship League v Essexu, kterou není třeba nikterak rozsáhle představovat. Jedná se o pozvánkový turnaj, kde hráči jsou rozděleni do sedmi skupin po sedmi hráčích a hraje každý s každým. Poslední skupinou je pak skupina vítězů, kde se utkají vítězové všech sedmi předchozích skupin. Jedná se o krátké zápasy na best of 4 frames. Championship League poběží až do března a celý rozpis zúčastěných hráčů je na této stránce: http://www.championshipleaguesnooker.co.uk/.
Průběh zápasů můžete sledovat na placeném http://www.worldsnooker.livesport.tv/ a počítám, že přenosy budou dávat i některé sázkové kanceláře na netu.

Pak už je tu velmi prestižní turnaj Masters v Londýně, který se koná od 10. do 17. ledna 2016. V Alexandra Palace se setkají v boji o titul ti nejlepší. Světová jednička a trojnásobný vítěz tohoto turnaje Mark Selby, obhajující šampion Shaun Murphy, pětinásobný vítěz Ronnie O'Sullivan, dvojnásobný vítěz Mark Williams, dvojnásobný vítěz John Higgins, vítěz z roku 2011 Ding Junhui, vítěz z roku 2012 Neil Robertson, Mark Allen, Barry Hawkins. Joe Perry, Stephen Maguire, Judd Trump. Liang Wenbo, Ricky Walden, Marco Fu a úřadující mistr světa Stuart Bingham. Turnaj z Londýna bude přenášet Eurosport.

Stuart Bingham bude také v únoru hostem na exhibici v Kongresovém cestru v Praze. Více se o celé akci dozvíte na této stránce ČMBS, kde si můžete kliknou na odkaz a zakoupit také vstupenky: http://ceskysnooker.cz/home-slider/stuart-bingham-jede-do-prahy.

Poslední akcí je World Seniors Championship v Prestonu 30. a 31. ledna 2016. Jedná se o pozvánkový turnaj, který předcházela čtyřkolová kvalifikace a je pro hráče od 40 let.

Upoutávky na turnaje a jejich průběh, stejně jako výše uvedené akce, najdete na Fb stránce Snooker blogu.

A Vy, fanoušci Marka Selbyho, kteří máte zájem opět o novinky a chcete se dozvědět více o něm a jeho akcích, najdete informace na jeho stránce www.mark-selby.cz.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Peter Peter | 4. ledna 2016 v 9:54

Best of 4 ?  Tie zapasy sa hrajú na best of 5.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama