Mark Allen zvítězil na Players Championship

28. března 2016 v 8:44 |  AktualityMark Allen (30) se stal vítězem Players Championship v Manchesteru, když včera porazil ve finále Ricky Waldena 10-6. Bylo to první jeho vítězství ve Spojeném království. Allen se tím přestěhoval na šesté místo ve světovém žebříčku poté, co obdržel šek na 100.000 liber pro vítěze.

Allen již má ve své sbírce dva turnaje z Číny. V roce 2012 a 2013 vyhrál po sobě Haikou World Open. V roce 2011 byl ve finále UK Championship s Juddem Trumpem, ale nepodařilo se mu titul získat.

Mark Allen řekl mimo jiné po zápase World Snookeru: "Je to jeden z nejlepších momentů mé kariéry. Bojoval jsem tvrdě celý týden, pustil se odhodlaně do toho a dostal šanci. Ricky hrál dnes dobře, pak jsem vyhrál šest framů za sebou a to mi dalo sebedůvěru. Klíčem tohoto týdne byla kontrola mé psychiky, i když jsem nehrál tak dobře. Příkladem je mi Mark Selby, který bez ohledu na to, jak hraje, dává do toho všechno.

"Už jsem vyhrál dva turnaje v této sezóně a jdu správnou cestou, i když stále je tu místo pro zlepšení. Terry (Griffiths) zde tento týden nebyl, ale opravdu jsem ho potřeboval v pauze, když to bylo 7-6. Hodně jsem s ním mluvil telefonem a těším se na další spolupráci s ním. Mistrovství světa je maratón a nemůžete si dovolit nebýt nejlepší tam, takže potřebuju být ve špičkové formě."
-----------------

Než uvidíme Marka Allena na mistrovství světa v Sheffieldu, ještě je tu předposlední turnaj sezóny, který dnes začal v Pekingu - China Open. Tento turnaj poběží až do 3. dubna a informace najdete na Fb stránce Snooker blogu https://www.facebook.com/SNOOKER-BLOG-164964216892430/.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama