Druhé Trumpovo vítězství na China Open

4. dubna 2016 v 16:30 |  Aktuality


Judd Trump (26) vyhrál podruhé turnaj China Open v Pekingu, když včera ve finále porazil Ricky Waldena 10-4. Trump vyhrál poprvé China Open v roce 2011 a nyní si potvrdil svoji formu před nadcházejícím mistrovstvím světa.
Výhra mu vynesla 85.000 liber.

Po zápase řekl Trump World Snookeru: "Jsem moc šťastný, že jsem to vyhrál znovu. Je to poprvé, co jsem vyhrál dvakrát turnaj a dalo mi to hodně sebedůvěry. Nehrál jsem dobře na začátku zápasu, ale ze ztráty 1-3 jsem hrál lepší a vybudoval si dobré vedení. Ricky dnes bojoval, ale měl jsem lepší jistoty. Nehrál jsem tak dobře jako na začátku týdne, ale je to dobrý výsledek.

"Pokaždé, když jsem přijedu, zkouším hrát co nejlépe. Začal jsem dobře v prvním zápase tento týden a pak si to držel. Nebyl jsem nikdy v opravdových nesnázích. Nejhůř se mi hrálo proti Marku Kingovi ve čtvrtfinále, když jsem šel z 2-3 na zvítězství 5-3. Jinak jsem neztrácel mnoho framů. Za stavu 9-3 jsem ztratil trochu koncentraci, ale to mně pomohlo zostřit pozornost a udělat dobrý break v posledním framu."

Nyní už čekají na hráče kvalifikace pro World Championship, které proběhnou 6. až 13. dubna 2016 v Sheffieldu. Samotný šampionát poběží od 16. dubna do 2. května. Judd Trump, stejně jako další hráči top 16, bude automaticky nasazen až do hlavních kol nejprestižnějšího turnaje sezóny.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama