Komentáře

1 Hana Hana | 4. srpna 2018 v 8:12 | Reagovat

Je to smutné čtení a ještě smutnější skutečnost. PHC vyhledávali fanoušci pro blízký kontakt s oblíbenými hráči, turnaj byl ojedinělý, v pěkném prostředí a se skvělou atmosférou. Je pravda, že vše se trochu pokazilo, když se stal bodovaným, ale i tak sem jezdili špičkoví hráči a diváci mohli vidět skvělé výkony.

Mrzí mne, že plánované 15. výročí turnaje takto dopadlo. I když turnaj kvůli nízkým ziskům bude končit, mohl být právě tento ročník pro fanoušky i hráče pěkným rozloučením a všichni si ho mohli ještě naposledy užít a uchovat si hezké vzpomínky a pár fotek a podpisů na památku setkání s hvězdami. Myslím, že hodně letošních diváků bude zklamaných a přitom za nic nemohou. U tohoto turnaje přece nešlo o výhru, měla to být pocta talentovanému a oblíbenému hráči, který musel odejít tak brzy… Jen několik jeho kolegů i na vyšších příčkách si to uvědomuje, to je veliká škoda. Ne každý si může dovolit jezdit na turnaje UK, o Asii nemluvě.  

Teď už zůstanou pouze televizní přenosy, v často ne zrovna skvělé kvalitě z turnajů, kde vládnou peníze, ale diváci a přátelské vztahy zde už nemají místo. Možná bude mít rozmach v Asii, ale evropští fanoušci už se nemají z čeho radovat. Jen nevím, čím si tuto facku zasloužili….

2 Anča Anča | 6. srpna 2018 v 13:32 | Reagovat

Peníze za lístky se vrací?

3 admin admin | 7. srpna 2018 v 6:20 | Reagovat

Jestli myslíte za předražené VIP lístky - bylo by to gesto za zpackaný turnaj. Ale toho se nám od Dragonstars nedostalo. Lístky jsou neprodejné. Kdo půjde na turnaj, kde jak se zmiňují fanoušci, chybí 20 až 30 hvězd?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.